"Valter"

Idemo zajedno

Prijateljska utakmica Željo bolji od Tuzla City 3:1

Spread the love

Fudbaleri Željezničara su u okviru pripremne utakmice savladali Tuzlu City sa 3:1.

Plavi su u vodstvo došli 27. minuti golom Kosorića na 2:0 dvije minute poslije dtrijelac Juričić. Na poluvrijeme se otišlo sa 2:0.

Naredni gol vidjeli smo u 88. minuti. Glavni sudija dosudio je penal za Tuzlu Siti, a siguran sa 11 metara bio je Dženis Beganović. Konačan rezultat susreta postavljen je u 90. minuti. Bekrić je ubacio iz prekida, a Miletić se izdvojio i nogom  loptu poslao u gol.

Željezničar – Tuzla siti 3:1 (2:0)

Željezničar: Erić – Stevanović, Kosorić (Miletić od 73.), Ikić, Šehić (Milićević od 73.) – Sadiković, Hajdarević, Veselinović (Alispahić od 60.), Bekrić – Lendrić (Hajrić od 73.), Juričić (Blažević od 73.).

Tuzla City: N. Fejzić – Đerić, Kostić, Kojić, Rugašević – Rustemović, Karjašević – Nukić, Džafić, Maksimović – Ramić. Još su igrali: Beganović, Muminović, Badji.